Dyskusyjne listy o Hunie

Po polsku, lista na serwerze onelist. Podstawowe adresy:

Mailing List: Kahuna-Kupua

  Post message: Kahuna-Kupua-PL@onelist.com
  Subscribe:   
Kahuna-Kupua-PL-subscribe@onelist.com
  Unsubscribe: 
Kahuna-Kupua-PL-unsubscribe@onelist.com
  List owner:  
Kahuna-Kupua-PL-owner@onelist.com

Shortcut URL to this page:
http://www.onelist.com/community/Kahuna-Kupua-PL

 

Po angielsku, listy na serwerze onelist. Podstawowe adresy:

Mailing-List: Homana-Huna
 
Post Message: Homana-Huna@onelist.com
Contact to owner: Homana-Huna-owner@onelist.com
Mailing List: Huna-Ohana
To post a message: Huna-Ohana@yahoogroups.com
Subscribe: Huna-Ohana-subscribe@yahoogroups.com
Moderator: Huna-Ohana-owner@yahoogroups.com
Mailing-List: Huna-MFL
Post message: Huna-MFL@onelist.com
Subscribe:    Huna-MFL-subscribe@onelist.com
Unsubscribe:  Huna-MFL-unsubscribe@onelist.com
List owner:   Huna-MFL-owner@onelist.com

strona główna