KRĄG BŁOGOSŁAWIEŃSTWA

moc uzdrawiania przez błogosławieństwo

W Hunie, hawajskiej filozofii, jest zawarta zasada: energia płynie tam, gdzie podąża uwaga. To znaczy, że wzrasta to, na co kierujemy uwagę. Naszą rzeczywistość zasilamy naszymi myślami, naszą energią, to tak jakby podlewać uprawę i obserwować jej wzrost. Nasze myśli są taką wodą z naszej rzeczywistości i nadając kierunek naszym myślom, możemy zmieniać nasze życie przez "podlewanie" tego, co chcemy by wzrastało.

Błogosławieństwo jest myślą określającą coś, jako dobre w naszym życiu. Błogosławieństwo może być użyte jako potężna metoda w uzdrawianiu. Gdy chcemy przesłać energię w celu uzdrowienia sytuacji lub okoliczności, możemy przesłać tę energię w formie "błogosławiącej myśli".

Na przykład. Jeżeli chcemy lansować pokój na tym łez padole, to bardzo skuteczną metodą jest przesłanie energii błogosławieństwa przywódcom i ludziom pracujących dla pokoju. Takie błogosławieństwo może zostać przesłane w różnej formie: wizualizacja, proste zdanie ( błogosławię cię za twoje wysiłki na rzecz pokoju ). Jakiejkolwiek metody użyjesz, twoje błogosławieństwo dojdzie do nich i da wsparcie oraz moc w ich misji. Będzie to wielka pomoc w uzdrowieniu sytuacji. Jest to szczególnie prawdziwe dla każdej formy uzdrawiania na odległość. Jeśli nie możemy osobiście być obecni tam, by wykonać niezbędne, uzdrawiające prace, to możemy przesłać błogosławieństwo tym, którzy tam są.

Ta metoda może także być efektywna w uzdrawianiu fizycznych, emocjonalnych i umysłowych problemów. Gdy błogosławimy coś, co działa przez przesyłanie temu dobra i dawanie pozytywnej energii, to zasilamy zdrową stronę okoliczności i wzmacniamy proces leczenia naszą energią.

Na przykład, jeśli zaciąłeś się w rękę i skupiasz się na jej uleczeniu, to możesz wyobrażać sobie wszelkie możliwe prace wykonywane przez rękę i utwierdzać się w tym. Moja ręka może poruszać się, może dźwigać ciężary, może zapinać guziki itd. W ten sposób dajemy energię temu, co jest dobre i pozytywne, a to czemu dajemy energię wzrasta. Możemy także błogosławić każdą drobną rzecz, która reprezentuje zachodzące uzdrawianie; formujący się strup, co niezbyt boli; mogę poruszać ręką łatwiej niż wczoraj. Ponownie utwierdzamy się w tym, co działa w procesie uzdrawiania i w taki sposób wzmacniamy leczenie.

Czasami znajdujemy się w sytuacji, gdzie trudno jest znaleźć cokolwiek do błogosławienia lub rozpoczęcia uzdrawiania. W takim wypadku możemy błogosławić Wszechświat za jego doskonałą formę i działanie, które bez ustanku wprowadza ład w nasze życie pomimo naszego zdziwienia: dzień następuje po nocy, nasze serca nieustannie biją, nasze umysły ciągle myślą itd. Nawet mimo naszego zdziwienia istnieje nieśmiertelna mądrość i porządek, który utrzymuje rzeczy działające dla nas.

Praktykowanie błogosławieństwa jest najlepszą metodą na utrzymanie zdrowia, jak również drogą rozwijania uzdrawiającego zwyczaju błogosławienia, co może być pomocne w czasie potrzeby. W tej chwili możesz rozpocząć myślenie o tych wszystkich, dobrych rzeczach w twoim życiu; o wszystkich ludziach, których kochasz, i którzy kochają ciebie; o twoim domu, o twoich ulubionych zabawkach, ubraniach; o tym wszystkim, co wywoła uśmiech na twojej twarzy, co przyniesie ciepłe uczucia. Jest to najlepszy środek wzmacniający dla twojego zdrowia i jest dany darmo!

w/g Fern Merle-Jones opracował Czesław J. mr.all

strona główna | Huna Kahilii